Podwieszana szafka RTV

  Aktywne filtry

  Podwieszana szafka RTV

  Coraz więcej Polaków decyduje się na zawieszenie telewizora na ścianie, co nierzadko stanowi centralny punkt salonu. W celu jak najlepszego zagospodarowania przestrzeni warto zainwestować w meble, dzięki którym pokój dzienny będzie atrakcyjnie się prezentował, a zarazem zyska na funkcjonalności. W Minio znajdziesz podwieszaną szafkę RTV, która łączy w sobie te dwie cechy. Sprawdź naszą ofertę szafek RTV wiszących i wybierz idealne rozwiązanie do swojego salonu.

  Szafka RTV wisząca w dobrym stylu

  Szafki pod telewizor to meble przeznaczone do każdego wnętrza, w którym decydujesz się na postawienie tego urządzenia. W większości przypadków kojarzone są one z salonem lub pokojem dziennym, ale coraz więcej osób ma telewizory w sypialni oraz kuchni. W Minio znajdziesz różne rodzaje szafek – długie, zamknięte, a także podwieszane szafki RTV.

  Wisząca szafka pod telewizor to doskonały wybór do niewielkich wnętrz, w których każdy metr jest kluczowy. Ten mebel pozwoli Ci z jednej strony zyskać tak potrzebną przestrzeń (w szafce możesz chować różne przedmioty, a na jej powierzchni położysz dekoracje), a z drugiej stworzyć wnętrze w wybranym przez Ciebie stylu. Nasze szafki są idealnym wyborem, jeśli projektujesz przestrzeń w stylu skandynawskim, industrialnym, minimalistycznym czy japandi.

  Szeroki wybór szafek podwieszanych

  Do wyboru do koloru – tak najlepiej można opisać naszą bogatą ofertę. W Minio znajdziesz wiszące szafki RTV w różnych kolorach, wymiarach oraz cenach. Zamówisz u nas podwieszane szafki pod telewizor w kolorze drewna czy betonu. Sporym zainteresowaniem cieszą się białe podwieszane szafki z połyskiem.

  Zalety wiszących szafek RTV

  Wiszące szafki RTV to meble dające wiele możliwości aranżacyjnych. Są doskonałym wyborem do salonów, które nie mają sporego metrażu. Podwieszana szafka pod telewizor potrafi optycznie powiększyć pomieszczenie, w szczególności, gdy mówimy o białej szafce bądź w kolorze jasnego drewna. W ten sposób zyskasz dodatkową przestrzeń (co umożliwia swobodne odkurzanie pod meblem), a pokój nabiera lekkości i przestronności. Jednak największym atutem szafek RTV wiszących jest możliwość zamontowania ich na optymalnej dla siebie wysokości. Dzięki temu możesz komfortowo oglądać swoje ulubione programy telewizyjne.

  Zobacz pozostałe opcje. W Minio oferujemy też długie oraz zamknięte szafki RTV.