Stoły i stoliki

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 52 elementów

W salonie nie może zabraknąć stolika kawowego lub rozkładanego stołu. To właśnie na nich kładziemy napoje, słodycze czy przekąski w trakcie wypoczynku lub gdy odwiedzają nas goście. Teraz w prosty i komfortowy sposób, nie wychodząc z domu, możesz zamówić małe stoliki kawowe lub nowoczesny rozkładany stół. Zobacz ofertę Minio i wybierz najlepsze ...

W salonie nie może zabraknąć stolika kawowego lub rozkładanego stołu. To właśnie na nich kładziemy napoje, słodycze czy przekąski w trakcie wypoczynku lub gdy odwiedzają nas goście. Teraz w prosty i komfortowy sposób, nie wychodząc z domu, możesz zamówić małe stoliki kawowe lub nowoczesny rozkładany stół. Zobacz ofertę Minio i wybierz najlepsze rozwiązanie do swojego salonu.

Małe stoliki kawowe do salonu

Stolik kawowy wykonany z drewna lub w białym kolorze to doskonały dodatek do każdego salonu. Z jego pomocą (i wygodnego fotela lub sofy) możesz stworzyć mały kącik do czytania, w którym możesz się zrelaksować oraz na spokojnie napić się kawy lub herbaty.

Sporym zainteresowaniem – ze względu na swoją trwałość – cieszy się stolik z drewna. W Minio znajdziesz między innymi stolik z dębu bądź klonu. To ręcznie, pięknie wykonane meble, które będą doskonale prezentować się w salonie w stylu retro.

Ciekawym wyborem są też klasyczne białe stoliki kawowe. Te z kolei sprawdzą się w prostych, nowoczesnych wnętrzach. Jeśli urządzasz salon w stylu skandynawskim lub minimalistycznym, to ten stolik będzie idealnym wyborem.

Stół rozkładany do salonu

Kolejną opcją, którą warto wziąć pod uwagę, jest rozkładany stół do salonu. Wybierając ten mebel, stworzysz w dziennym pokoju miejsce, przy którym może zebrać się cała rodzina, by wspólnie zjeść posiłek. To doskonała opcja, jeśli masz otwartą kuchnię połączoną z salonem i nie chcesz jeść posiłków przy kuchennym stole.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi biały rozkładany stół lub nowoczesny stół w kolorze drewna.

To nie wszystkie meble, jakie zamówisz w Minio. Zobacz pozostałe meble do salonu, w tym meblościanki, regały i półkikomody oraz witryny.