Meblościanki

  Aktywne filtry

  Meblościanki

  Nowoczesne meblościanki do salonu zdecydowanie różnią się od ich ciężkich odpowiedników z przeszłości, zakrywających całą ścianę i zajmujących zbyt dużo przestrzeni.

  W naszej ofercie proponujemy lekkie, stylowe meblościanki modułowe, które można ze sobą zestawiać w dowolną kompozycję. Szafki w formie zarówno stojącej, jak i wiszącej, tworzą elegancką oprawę centralnej części z telewizorem. Zamykane lub otwarte, pozwolą uporządkować przedmioty i wyeksponować te, które warto pokazać. Nie trzeba decydować się na cały komplet – równie dobrze można zacząć od pojedynczego mebla i w razie potrzeby rozszerzać aranżację pokoju o kolejne bryły. Design mebli uwzględnia różne style, dlatego zarówno minimaliści, jak i kochający przytulne klimaty, znajdą w kolekcji coś dla siebie.

  Nowoczesne meblościanki do salonu — modułowe love

  Meblościanki do salonu dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. To sprawia, że bez trudu uda się dobrać ich odcień do stylu wnętrza. Posiadamy modele w ciemnych, jak również jasnych tonacjach. Te pierwsze sprawdzają się w przestronnych salonach, drugie – bardzo dobrze komponują się z wyposażeniem niewielkich pomieszczeń. Artykuły charakteryzują się różnorodnymi wykończeniami. Wyposażono je w ozdobne uchwyty, lustra optycznie powiększające przestrzeń, efektowne żłobienia, dekoracyjne listwy oświetleniowe.
  Nowoczesne meblościanki posiadają nóżki, dzięki czemu łatwiej utrzymać mieszkanie w czystości. Aby pozbyć się kurzu, nie trzeba przesuwać całych segmentów, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób ze skłonnościami do alergii.

  Postaw na funkcjonalne rozwiązania

  Projektanci współczesnych artykułów do wnętrz zaskakują pomysłowością. Wśród praktycznych rozwiązań należy wymienić m.in. pojemne szuflady umieszczone na prowadnicach, szafki z wieloma przegródkami, magnesy zapobiegające otwieraniu się drzwiczek. Chętnie wybierane są również białe meblościanki z pojemnymi schowkami lub elementami o dużej wytrzymałości na obciążenia. W przypadku produktów przeznaczonych do przechowywania sprzętu RTV warto zwrócić uwagę na otwory do przekładania kabli oraz przegródki na piloty.

  Meblościanki do salonu dostosowane do potrzeb domowników

  Do zalet współczesnych produktów zalicza się modułowość. Rozwiązanie charakteryzuje się elastycznością. To bardzo wygodna opcja zwłaszcza dla osób, które urządzają przestrzeń od podstaw. Do wyboru są różne rodzaje mebli, m.in. komody, regały, szafki wiszące do salonu, szafki narożne, witryny, półki do przywieszenia na ścianie. Przy zamawianiu należy jednak pamiętać o uwzględnieniu odpowiednich wykończeń oraz odcieni frontów, aby poszczególne elementy były jednorodne i spójne.

  Estetyka i trwałość wykonania meblościanek

  Nowoczesna meblościanka do salonu powinna wyróżniać się nie tylko wyjątkowym designem, ale również wytrzymałością. Oferowane przez nas produkty dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Do ich produkcji użyto komponentów pochodzących od renomowanych dostawców, dzięki czemu artykuły mogą służyć przez długie lata. Zadbano również o odpowiednie wykończenie i stabilne elementy mocujące.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę oraz wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z transportem, dodatkowymi akcesoriami, czasem realizacji. Aby uzyskać potrzebne informacje, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.