Regały i półki

  Aktywne filtry

  Regały i półki

  Półka na książki i regał pokojowy to meble, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać przestrzeń we wnętrzu. Dzięki nim zyskasz możliwość przechowywania różnych przedmiotów oraz możesz stworzyć ciekawą dekorację. Wybierz półki i regały pokojowe od Minio, by zyskać miejsce na ulubione książki, zdjęcia czy drobiazgi.

  W Minio znajdziesz nie tylko półki na książki

  Pięknie zaaranżowana półka może wyglądać na tle ściany jak obraz. Przemyślany dobór rzeczy, które na niej stoją, zdradza upodobania i pasje mieszkańców. Na półkach nie stawia się przecież przypadkowych przedmiotów, a coś wartego wyeksponowania: pamiątki z podróży, zdjęcia w ramkach, ulubione książki, drogie sercu upominki od bliskich. Półka staje się więc zaproszeniem do aranżacji, która zgodnie z nastrojem czy porą roku, może ulec zmianie. Dzięki temu całe wnętrze co pewien czas zyskuje odświeżony wygląd.

  W naszej ofercie znajdują się modułowe półki na książki o kubikowych formach, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Ich kreatywne kształty dodają wnętrzom młodzieńczości i rumieńca kreatywności.

  Długa półka na książki — ciekawy element dekoracyjny

  Długa półka na książki to jeden z najpopularniejszych pomysłów, by zaaranżować przestrzeń nad telewizorem. Może zajmować całą szerokość ściany, na której znajduje się sprzęt RTV, lub dowolną część. Jeśli ma stanowić główne miejsce przechowywania domowego księgozbioru, warto rozważyć montaż kilku części biblioteczki rozmieszczonych asymetrycznie lub równo, jeden nad drugim. Należy jednak zadbać o to, aby górna część zabudowy nie zdominowała zanadto szafki pod telewizorem. Długa półka nad TV będzie wyglądała lekko, jeśli oprócz książek znajdą się na niej kwiaty doniczkowe lub elementy dekoracyjne, takie jak ramki na zdjęcia czy sezonowe ozdoby. Mądrze zaplanowana aranżacja będzie wyglądała spójnie i harmonijnie.

  Regały pokojowe do każdego wnętrza

  Regały z naszych kolekcji wpisują się w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz. Meble wyglądają lekko, a ich kubikowe kształty świetnie odnajdują się w różnych stylach. Pasują zarówno do modnego, skandynawskiego klimatu, jak i do eko, rustykalnego, modernistycznego, industrialnego, czy minimalistycznego.
  Regały w całej swej prostocie nie są pozbawione fantazji w formie. Dają przy tym wiele miejsca na przedmioty, które się na nich znajdą: książki, obrazki, zdjęcia, dekoracje. Meble dobrze prezentują się zarówno na tle jednolitej ściany, jak i zdobionej, np. w graficzne wzory. Idealnie nadają się do strefy dziennej mieszkania oraz do pokoju dziecka, w którym zawsze jest co uporządkować!

  Znajdź regały dostosowane do Twoich wymagań

  Modele są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Sprawdzają się nie tylko w prywatnych mieszkaniach lub domach, ale również w obiektach komercyjnych. Na nowoczesny regał często decydują się także przedstawiciele instytucji publicznych.

  Produkty, które oferujemy, charakteryzują się różnorodnością. Posiadamy klasyczne oraz designerskie artykuły o nietypowych kształtach. Na bieżąco rozszerzamy asortyment, aby zapewnić ogromny wybór. Regularnie śledzimy trendy wnętrzarskie, proponując modne i stylowe modele.