Komplet mebli łazienkowych w kolorze Kastanien Breslau
search
  • Komplet mebli łazienkowych w kolorze Kastanien Breslau

Komplet mebli łazienkowych w kolorze Kastanien Breslau - Montreal XL

1 106,50 zł
Czas dostawy tego produktu to: 7 dni

Dodaj do ulubionych
Kod produktu:MOBXX01
Kolor: Kastanien Breslau
Dostawa kurierem ( 7 dni ): Darmowa
Dostawa kurierem za pobraniem ( 7 dni ): Darmowa

Nowoczesne meble łazienkowe Montreal XL

 

Komplet mebli łazienkowych Montreal XL to doskonały pomysł na aranżację modnej i eleganckiej łazienki. Cechuje je prostota i minimalizm, dzięki czemu mogą stanowić bardzo dobrą bazę do wyeksponowania ozdobnych akcesoriów i kosmetyków. Centralnym elementem zestawu jest duża i pojemna szafka pod umywalkę, w której pomieszczą się wszystkie niezbędne środki czystości. Z każdej strony umywalki można zawiesić słupek łazienkowy biały składający się z dwóch szafek połączonych wnęką.

 

Kompletny zestaw jest bardzo funkcjonalny oraz estetyczny. Proste i eleganckie uchwyty, które można zamontować zarówno w pionie, jak i w poziomie, dają możliwość takiego dostosowania systemu otwierania drzwiczek, aby maksymalnie zwiększyć komfort ich użytkowania. Charakterystyczną cechą prezentowanego kompletu mebli łazienkowych jest też fakt, że poszczególne elementy zawiesza się nad podłogą, dzięki czemu sprzątanie pomieszczenia nie sprawia trudności. 

 

Ponadczasowy design i jakość sprawią, że meble posłużą długie lata. Korpus i wieńce górne wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 15mm w kolorze Kastanien Breslau. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania uchwytu w pionie lub w poziomie, według upodobania. Uchwyty są metalowe. Korpus oklejany jest obrzeżem papierowym, natomiast fronty oraz wieńce górne obrzeżem ABS.

Meble łazienkowe wykonane z laminowanej płyty meblowej o grubości 15 mm

- Krawędzie pokryte obrzeżem ABS

- Umywalka w zestawie

- Metalowe uchwyty

Wymiary:

2 x Szafka wisząca duża - Wys. 132,5 x Szer. 30 x Gł. 30 cm

Lustro z półką - Wys. 50 x Szer. 60 x Gł. 11,5 cm

Umywalka - Wys. 5 x Szer. 60 x Gł. 35 cm

Szafka pod umywalkę - Wys. 47,5 x Szer. 60 x Gł. 34,6 cm

Produkty powiązane