Komplet białych mebli łazienkowych - Montreal XL
search
  • Komplet białych mebli łazienkowych - Montreal XL
  • Komplet białych mebli łazienkowych - Montreal XL
  • Zestaw mebli łazienkowych Montreal XL
  • Zestaw mebli łazienkowych Montreal XL
  • Komplet białych mebli łazienkowych - Montreal XL

Komplet białych mebli łazienkowych - Montreal XL

1 106,50 zł
Czas dostawy tego produktu to: 7 dni

Dodaj do ulubionych
Kod produktu:MOB0001
Dostawa kurierem ( 7 dni ): Darmowa
Dostawa kurierem za pobraniem ( 7 dni ): Darmowa

Nowoczesne białe meble łazienkowe Montreal XL

 

Białe nowoczesne meble łazienkowe Montreal XL to doskonały pomysł na aranżację modnej i eleganckiej łazienki. Cechuje je prostota i minimalizm, dzięki czemu mogą stanowić bardzo dobrą bazę do wyeksponowania ozdobnych akcesoriów i kosmetyków. Prezentowane meble łazienkowe białe wyróżnia połysk, uzyskany poprzez zastosowanie transparentnej powłoki PET na frontach szafek. Centralnym elementem zestawu jest duża i pojemna szafka pod umywalkę, w której pomieszczą się wszystkie niezbędne środki czystości. Z każdej strony umywalki można zawiesić słupek łazienkowy biały składający się z dwóch szafek połączonych wnęką.

 

Kompletny zestaw jest bardzo funkcjonalny oraz estetyczny. Meble łazienkowe białe, ze względu na uniwersalną barwę frontów, będą pasowały do każdej łazienki niezależnie od jej kolorystyki. Proste i eleganckie uchwyty, które można zamontować zarówno w pionie, jak i w poziomie, dają możliwość takiego dostosowania systemu otwierania drzwiczek, aby maksymalnie zwiększyć komfort ich użytkowania. Charakterystyczną cechą prezentowanego kompletu mebli łazienkowych białych jest też fakt, że poszczególne elementy zawiesza się nad podłogą, dzięki czemu sprzątanie pomieszczenia nie sprawia trudności. Meble łazienkowe w białym kolorze to dominujący i ponadczasowy trend we współczesnym wzornictwie, dlatego można mieć pewność, że będą się dobrze prezentowały przez długie lata.

 

Białe meble łazienkowe. Ponadczasowy design i jakość sprawią, że meble posłużą długie lata. Korpus i wieńce górne wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 15mm w kolorze białym, fronty są w połysku w kolorze białym (płyta polygloss 15mm). Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania uchwytu w pionie lub w poziomie, według upodobania. Uchwyty są metalowe. Fronty oraz wieńce górne oklejone są obrzeżem ABS.

- Meble łazienkowe wykonane z laminowanej płyty meblowej o grubości 15 mm

- Krawędzie pokryte obrzeżem ABS

- Umywalka w zestawie

- Metalowe uchwyty

Wymiary:

2 x Szafka wisząca duża - Wys. 132,5 x Szer. 30 x Gł. 30 cm

Lustro z półką - Wys. 50 x Szer. 60 x Gł. 11,5 cm

Umywalka - Wys. 5 x Szer. 60 x Gł. 35 cm

Szafka pod umywalkę - Wys. 47,5  x Szer. 60 x Gł. 34,6 cm