Szafka wisząca pod telewizor dąb wotan/biały połysk
search
  • Szafka wisząca pod telewizor dąb wotan/biały połysk

Wisząca szafka RTV dąb wotan/biały połysk

342,28 zł
Oświetlenie LED
  • Tak
  • Nie
Czas dostawy tego produktu to: 7 dni

Dodaj do ulubionych
Kod produktu:LOWD1400W
Dostawa kurierem ( 7 dni ): Darmowa
Dostawa kurierem za pobraniem ( 7 dni ): Darmowa

Kącik multimedialny to najważniejszy punkt i swoiste centrum rozrywki każdego salonu. Tak wyjątkowe miejsce potrzebuje wyjątkowych mebli a takim z pewnością jest wisząca szafka pod telewizor w kolorze dąb wotan/biały połysk. Może ona zostać zawieszona, lub postawiona na plastikowych nóżkach co czyni ją niezwykle funkcjonalną, oraz świetnie dopasowaną do małych pomieszczeń.

Szafkę cechuje minimalistyczny, lecz oryginalny wygląd który będzie doskonałym uzupełnieniem i wzbogaceniem każdego nowoczesnego wnętrza. Funkcjonalność i dobry design to cechy idealnie oddające charakter wiszącej szafki RTV. Poza wyglądem, który przykuje uwagę każdego, szafka zapewnia również wygodne przechowywanie - w dwóch schowkach ukrytych za klapami otwieranymi z góry do dołu.

Niezwykłą wytrzymałość i długoletnie użytkowanie szafki zapewniają materiały z jakich została wykonania - do produkcji korpusu użyto wysokiej jakości laminowanej płyty meblowej o grubości 15 mm.

By uczynić Twoją szafkę RTV jeszcze bardziej wyjątkową – wybierz opcjonalne oświetlenie LED, które nada jej dodatkowego blasku i uczyni z szafki najznamienitszą z ozdób twojego salonu.

- Wykonana z płyty laminowanej o grubości 15 mm - front polygloss

- Brzegi pokryte materiałem ABS

- Możliwość zamówienia oświetlenia LED

Wymiary:

Wys. 30 x Szer. 140 x Gł. 33 cm / wys. w opcji stojącej + 2 cm nóżka

Max. obciążenie dla szafki RTV w opcji wiszącej - 20 kg / w opcji stojącej - 40 kg

Produkty powiązane