Półka kwadratowa w kolorze drewna

97zł

Wysyłka DHL ( Wysyłka do 7 dni ) 25zł

Półki kwadratowe – proste i funkcjonalne rozwiązanie o bardzo wielu zastosowaniach

 

Do największych zalet prezentowanej półki kwadratowej należy zaliczyć przede wszystkim jej dużą elastyczność estetyczną oraz funkcjonalną. Dzięki prostej i skromnej konstrukcji z łatwością dopasuje się do koncepcji przyjętej w danej przestrzeni architektonicznej. Tzw. półki kwadraty czy też półki kubikowe świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach niemal dowolnego typu i przeznaczenia – od salonu, pokoju dziecięcego, sypialni, przez biuro lub gabinet, aż po kuchnię, spiżarnię i łazienkę.

 

Ponadto specyfika budowy tego mebla umożliwia jego wykorzystanie na wiele rozmaitych sposobów. Zakupując kilka półek, można zawiesić je na ścianie w różnorodnych konfiguracjach lub trwale połączyć ze sobą i stworzyć pojedynczy regał. Z istotniejszych cech, którymi odznaczają się proponowane przez nas półki kwadratowe wiszące, warto wspomnieć także o ich wysokiej wytrzymałości, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego ciężaru. Właściwość ta pozwala użytkownikom zawieszać je nawet na cienkich ściankach działowych, o zwykle dość delikatnej konstrukcji.

 

Półka kwadratowa wisząca w kolorze drewna. Ponadczasowa i uniwersalna dla wszystkich lubiących minimalizm. Wykonana z płyty laminowanej 18mm w kolorze dąb sonoma, oklejona obrzeżem ABS.

 

Wymiary 60 x 60,2 x 18 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Półka kwadratowa w kolorze drewna

Półka kwadratowa w kolorze drewna

13 innych produktów w tej samej kategorii: