Komplet białych mebli łazienkowych - Montreal XL

902zł

Wysyłka DHL ( Wysyłka do 7 dni ) 89zł

Nowoczesne białe meble łazienkowe Montreal XL

 

Białe nowoczesne meble łazienkowe Montreal XL to doskonały pomysł na aranżację modnej i eleganckiej łazienki. Cechuje je prostota i minimalizm, dzięki czemu mogą stanowić bardzo dobrą bazę do wyeksponowania ozdobnych akcesoriów i kosmetyków. Prezentowane meble łazienkowe białe wyróżnia połysk, uzyskany poprzez zastosowanie transparentnej powłoki PET na frontach szafek. Centralnym elementem zestawu jest duża i pojemna szafka pod umywalkę, w której pomieszczą się wszystkie niezbędne środki czystości. Z każdej strony umywalki można zawiesić słupek łazienkowy biały składający się z dwóch szafek połączonych wnęką.

 

Kompletny zestaw jest bardzo funkcjonalny oraz estetyczny. Meble łazienkowe białe, ze względu na uniwersalną barwę frontów, będą pasowały do każdej łazienki niezależnie od jej kolorystyki. Proste i eleganckie uchwyty, które można zamontować zarówno w pionie, jak i w poziomie, dają możliwość takiego dostosowania systemu otwierania drzwiczek, aby maksymalnie zwiększyć komfort ich użytkowania. Charakterystyczną cechą prezentowanego kompletu mebli łazienkowych białych jest też fakt, że poszczególne elementy zawiesza się nad podłogą, dzięki czemu sprzątanie pomieszczenia nie sprawia trudności. Meble łazienkowe w białym kolorze to dominujący i ponadczasowy trend we współczesnym wzornictwie, dlatego można mieć pewność, że będą się dobrze prezentowały przez długie lata.

 

Szare meble łazienkowe. Ponadczasowy design i jakość sprawią, że meble posłużą długie lata. Korpus i wieńce górne wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 15mm w kolorze białym, fronty są w połysku w kolorze szarym (płyta polygloss 15mm). Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania uchwytu w pionie lub poziomie, według upodobania. Uchyty są metalowe. Korpus oklejany jest obrzeżem papierowym, natomiast fronty oraz wieńce górne obrzeżem ABS.

 

Zestaw składa się:

Szafka wisząca duża - 131,5 x 30 x 30 cm

Szafka wisząca duża - 131,5 x 30 x 30 cm

Lustro z półką - 50 x 60 x 11,5 cm

Umywalka - 5 x 61 x 35

Szafka pod umywalkę - 47,5 x 60 x 34,6 cm

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Komplet białych mebli łazienkowych - Montreal XL

Komplet białych mebli łazienkowych - Montreal XL

11 innych produktów w tej samej kategorii: